رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

روابط عمومی ها ارتباط مسئولان اجرایی و مردم را تسهیل می کنند


11 تير, 1398 - 23:54 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین:

روابط عمومی ها ارتباط مسئولان اجرایی و مردم را تسهیل می کنند

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین بیان داشت:روابط عمومی ها، تسهیل کننده ارتباط دو طرفه بین مسئولان اجرایی و مردم هستند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید حسین بی نیاز ؛مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین به همراه کارشناسان این اداره کل با آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین دیدار و گفتگو کردند.
 بی نیاز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار صمیمی عنوان کرد: در عصر حاضر که هر روزه شاهد ورود یک وسیله ارتباطی جدید هستیم بدون شک یک سازمان یا یک ارگان نمی تواند خود را جزیره‌ای بی ارتباط فرض کند و با آورده های فناوری نو بیگانه باشد، به همین منظور لازم است مدیران دستگاه ها با رویکردی جدید به روابط عمومی از آن به عنوان یک مشاور و پل ارتباطی سالم با داخل و خارج از مجموعه استفاده نمایند.


 بی نیاز افزود: چنانچه روابط عمومی ها به جایگاه واقعی خود دست پیدا کنند هم می توانند زبان گویای مخاطبان و مردم باشند و هم چشم و گوش و زبان هشیار مدیریت مجموعه ای که در آن فعالیت می کنند. مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین گفت: روابط عمومی ها در کنار اصحاب رسانه می توانند با تقویت سواد رسانه‌ای و مجازی در بین مسئولان، بازوان توانمندی در پُر کردن شکاف بین مردم و مسئولان باشند و با تولید محتواها و اخبار صریح و شفاف موجبات امیدبخشی و پویایی بیشتر را در جامعه فراهم کنند.


بی نیاز در پایان گفت: همواره خود را نیازمند راهنمایی‌ها و حمایت‌های بزرگان استان می‌دانم و معتقدم در شرایط ویژه ای که کشور قرار دارد بیش از پیش وحدت، انسجام و همدلی در بین آحاد جامعه احساس می شود تا بتوانیم این برهه حساس از انقلاب را با قدرت، عزت و اقتدار سپری نماییم.