رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اخبار انتخابات باید هوشمندانه به گوش مردم برسد


14 تير, 1398 - 23:43 -- روابط عمومی ۲
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات در استان قزوین :

اخبار انتخابات باید هوشمندانه به گوش مردم برسد

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات در استان قزوین گفت: اخبار انتخابات توسط اصحاب رسانه باید به شکل هوشمندانه به گوش مردم رسیده و موجب افزایش مشارکت آنان در پای صندوق های رای شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید حسین بی‌نیاز روز پنجشنبه در ستاد انتخاباتی شهرستان آبیک با بیان اینکه خبرنگاران استان قزوین به منظور انعکاس خبری و فعالیت در عرصه انتخابات مورد پایش قرار خواهند گرفت. افزود: طی مکاتباتی که با اداره کل فرهنگ و ارشاد، خانه مطبوعات و انجمن صنفی روزنامه نگاران انجام شد، قرار است برای خبرنگاران استان پس از پایش کارت شناسایی صادر شود.

وی تاکید کرد: به طور حتم بخشی از انتخابات به دریچه اطلاع رسانی و انعکاس خبری مربوط می‌شود که لازم است اقدامات سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای روز انتخابات پیش بینی و تعبیه شود.

بی‌نیاز با بیان اینکه اخبار ستاد انتخابات باید هوشمندانه به گوش مردم رسانده شود، اظهار داشت: باید در حوزه اطلاع رسانی به نحوی رفتار کنیم که اقدامات ما زودهنگام و دیرهنگام نباشد و بتوانیم به صورت شایسته زمینه حضور فعالی را در رسانه ایجاد کنیم.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین به ظرفیت فضای مجازی در ایام انتخابات اشاره کرد و گفت: فعالیت چهره‌های سیاسی در فضای مجازی می تواند به گرم شدن تنور انتخابات منجر شود که لازم است با یک تدبیری مناسب به آماده سازی تبیینی و تهیجی اقدام کرد.