رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ظرفیت سازی پوشش رسانه ای انتخابات وظیفه اصلی کمیته اطلاع رسانی است


29 آبان, 1398 - 12:17 -- روابط عمومی ۲
رییس کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان قزوین:

ظرفیت سازی پوشش رسانه ای انتخابات وظیفه اصلی کمیته اطلاع رسانی است

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان بیان کرد: باید از ظرفیت همه رسانه های مکتوب، مجازی، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری استفاده کرد تا مردم را در جریان فعالیتهای انتخاباتی قرار دهند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید حسین بی نیاز روز دوشنبه در کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان، افزود: همه باید تلاش کنیم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه سال جاری با رعایت اصل بی طرفی و قانون مداری برگزار شود.

وی با اشاره به مراحل مختلف برگزاری انتخابات گفت:در مرحله تبیین انتخابات باید مولفه‌های مردم سالاری دینی و همدلی و وحدت در سطح کلان و استانی تبیین شود تا وحدت و انسجام در عرصه سیاسی کشور در زمان انتخابات بیش از گذشته شکل گیرد.

این مسئول گفت: در مرحله دوم که تبلیغ انتخابات است تلاش می‌شود تا کارکردهای مجلس شورای اسلامی و وظایف نمایندگان برای مردم تبیین شود و مردم با آگاهی برای حضور در عرصه انتخابات اقدام کنند.

وی اضافه کرد: در مرحله سوم که تهیج و تشویق مردم است از رسانه‌های فعال استان دعوت خواهد شد تا برای افزایش نشاط سیاسی جامعه و آگاهی بخشی به مردم وارد عمل شوند.

بی نیاز با بیان اینکه شعار انتخابات امسال گام دوم انقلاب، قانومداری و بی‌طرفی و انسجام ملی است، افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری تاکید کرده اند نقش مردم بسیار حایز اهمیت است و مردم در عرصه انتخابات، شاخص‌ترین و بارزترین نقش پذیری و اثرگذاری را خواهند داشت.

این مسئول با بیان اینکه انتخابات جز با اعتماد سازی شکل نمی‌گیرد، افزود: معیار اصلی در برگزاری انتخابات سال جاری قانون مداری است و همه مجریان انتخابات از بازرسان، ناظران، عوامل اجرایی، داوطلبان، نامزدها و شهروندان مکلف به رعایت قانون هستند.

بی نیاز افزود:یکی از اهداف دشمنان نظام، دمیدن در کوس ناامیدی میان آحاد جامعه و هدف قرار دادن مشارکت حداکثری در انتخابات است که قطعا حضور پررنگ مردم بار دیگر، دشمنان را در عملیاتی کردن اهداف خود ناکام خواهد گذاشت.