رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دهه فجر فرصتی برای ابراز سلیقه‌ جوانان انقلابی است


11 دى, 1398 - 14:24 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین:

دهه فجر فرصتی برای ابراز سلیقه‌ جوانان انقلابی است

مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین گفت: ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی است تا با استفاده از ظرفیت و سلیقه جوانان برای تببین و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی اقدام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید حسین بی نیاز در اولین نشست هماهنگی برای برگزاری دهه فجر استان ،گفت: روابط عمومی ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید تلاش کنند تا با استفاده از ظرفیت فرهنگ و هنر برنامه‌های دهه فجر را با شور و نشاط برگزار کنند.

وی با بیان اینکه در ایام دهه فجر باید از طرح‌های نو و تازه‌ استفاده کرد، اظهار داشت: فراهم کردن گفت و گوهای انقلابی، برگزاری شب خاطره، بازخوانی وقایع تاریخی و استفاده از ظرفیت‌های هنری باید با محوریت جوانان برگزار شود.

بی نیاز همچنین گفت: انقلاب اسلامی متعلق به همه آحاد مردم است و در ایام دهه فجر باید سلیقه‌های متعدد سیاسی کنار یکدیگر به تبیین و تشریح دستاوردهای انقلاب اقدام کنند.

به گفته این مسؤول، تبیین دستاوردهای دولت در حوزه عمرانی باعث دلبستگی بیشتر مردم به نظام و انقلاب می‌شود و باید دستگاه‌های متولی در این خصوص توجه لازم را داشته باشند.

بی نیاز یادآور شد: دستگاه‌های متولی در حوزه برگزاری دهه فجر می‌توانند از هرگونه ظرفیت و اقدام لازم برای افزایش مشارکت اجتماعی بهره‌مند شوند.