رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بانوان شاغلی که فرزند خردسال دارند، می‌توانند از مرخصی استفاده کنند


18 اسفند, 1398 - 20:50 -- روابط عمومی ۲
مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا قزوین:

بانوان شاغلی که فرزند خردسال دارند، می‌توانند از مرخصی استفاده کنند

از روز دوشنبه ۱۹ اسفند ماه ساعات کاری ادارات برابر روال عادی است.
مسوول کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای قزوین گفت:براساس تصمیم استاندار قزوین و تمهیدات پیش‌بینی شده ،بانوان شاغلی که فرزند خردسال و یا دبستانی دارند می‌توانند از مرخصی استفاده کرده و در منزل بمانند،و در این راستا مرخصی آنان جزو استحقاقی محسوب نشده و حقوقی از آنان نیز کسر نمی‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سیدحسین بی‌نیاز تصریح کرد: با توجه به مصوبه لازم الاجرای ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و تصمیم استاندار، ساعت کاری تمامی دستگاه‌های اجرایی از فردا طبق روال گذشته از ساعت ۷ و ۳۰ تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه خواهد بود.

وی اظهار داشت: براساس تصمیم استاندار قزوین و تمهیدات پیش‌بینی شده کارمندانی که مشکل جسمی داشته و یا بانوان شاغلی که فرزند خردسال و یا دبستانی دارند می‌توانند از مرخصی استفاده کرده و در منزل بمانند با توجه به اینکه مرخصی آنان جزو استحقاقی محسوب نشده و حقوقی از آنان نیز کسر نمی‌شود.

این مسوول اطلاع‌رسانی خاطرنشان کرد: برحسب دستور استاندار قزوین تیم‌های ارزیابی تشکیل شده تا ضمن بررسی عملکرد مدیران دستگاه‌هایی که در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با دانشگاه علوم پزشکی همکاری دارند، ضمن برخورد با مدیران خاطی از مدیرانی که عملکرد آنان در این زمینه مثبت ارزیابی شود، تقدیر به عمل خواهد آمد.