رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هیچ خدمات گردشگری نوروز امسال در قزوین ارایه نمی شود


2 فروردين, 1399 - 01:06 -- روابط عمومی ۲
مسوول اطلاع رسانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای قزوین:

هیچ خدمات گردشگری نوروز امسال در قزوین ارایه نمی شود

ممنوعیت ارایه هرگونه خدمات حوزه گردشگری طی نوروز ۹۹ در ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا در قزوین مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مسوول اطلاع رسانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در قزوین  اظهار داشت: شانزدهمین و نخستین نشست این ستآد در سال جدید امشب به ریاست استاندار برگزار شد.

سبد حسین بی نیاز اظهار داشت: در این نشست تاکید شد تا با جدیت از ورود خودروهای با پلاک استان های با درگیری بالا با کرونا به قزوین جلوگیری شود.

این مسوول گفت: در این نشست مقرر شد حضور چرخشی کارمندان در ادارات استان تا ۱۵ فروردین ماه تداوم یابد بدین شکل که روزانه نیمی از کارمندان از منزل به شکل دور کاری فعالیت داشته باشند.

وی اظهار داشت: در این نشست مقرر شد کنترل مبادی ورودی و خروجی های استان و غربالگری در این مکان ها با قوت و جدیت بیشتری از سوی نیروهای انتظامی و هلال احمر دنبال و پیگیری شود.

مسوول اطلاع رسانی ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا در قزوین اظهار داشت: در این نشست استاندار از تشکل های مردم نهاد و خیران خواست تا در زمینه تامین تجهیزات بیمارستانی مربوط به مقابله با کرونا برای پزشکان و پرستاران مانند گان،ماسک و روپوش همکاری بیشتری داشته باشند.

بی نیاز افزود: استاندار قزوین در این نشست همچنین دستور داد تا کنترل سایت جمع آوری زباله و دفع بهداشتی پسماند در سایت محمدآباد با جدیت از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست تشدید شود.

وی ادامه داد: استاندار قزوین در این نشست از بهزیستی خواست تا شرایط بهداشتی و مراقبتی پیشگیری از کرونا در مراکز نگهداری سالمند با توجه آسیب پذیری بالای این قشر تشدید شود.

بی نیاز همچنین گفت: استاندار قزوین در این نشست بر بسیج همه دستگاه ها برای مقابله با کرونا تاکید کرد و از مردم خواست تا با ماندن در منزل به مسوولان و تیم درمان برای شکست کرونا کمک کنند.

وی اضافه کرد: استاندار در این نشست همچنین با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام جهش تولید،اظهار داشت باید برای حل مشکلات تولید در سال ۹۹ گام های بلندترین برداریم تا شاهد تحقق شعار امسال باشیم.