رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رسانه ها در ایجاد امیدآفرینی و آرامش جامعه نقش بسزایی دارند


26 فروردين, 1399 - 22:47 -- روابط عمومی2
رییس کمیته اطلاع رسانی عمومی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین:

رسانه ها در ایجاد امیدآفرینی و آرامش جامعه نقش بسزایی دارند

رییس کمیته اطلاع رسانی عمومی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین گفت:رسانه ها در ایجاد امیدآفرینی و آرامش جامعه نقش بسزایی دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید حسین بی نیاز مدیر روابط عمومی استانداری قزوین گفت: از شروع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۸ هزار مورد خبر، گزارش، گفتگو، اینفو و انیمیشن و محتوای مجازی تولید شده که در آگاهی بخشی مردم مؤثر است.

وی گفت: به منظور تجلیل از اصحاب رسانه جشنواره مجازی ویژه خبرنگاران در بخش‌های تیتر، خبر، گزارش، گفتگو، عکس، یادداشت، مقاله، اینفو و انیمیشن، در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و از فعالان رسانه تجلیل خواهیم کرد.

بی نیاز بیان کرد: در روزهای اخیر تیمی متشکل از مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، با رئیس خانه مطبوعات و رئیس سازمان بسیج رسانه و مدیر ستاد اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا با حضور در دفتر کار برخی رسانه‌های فعال و خبرگزاری‌ها از اقدامات آنها تقدیر کردیم.

مدیر روابط عمومی استانداری قزوین اظهار داشت: گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه اطلاع رسانی در خصوص مقابله با ویروس کرونا تهیه شده و به دفتر سخنگوی دولت و وزارت کشور ارسال شده است.

وی اضافه کرد: همچنین گروهی از جوانان علاقمند اعلام آمادگی کرده اند تا یک پروژه تحقیقاتی را انجام دهند و نواقص و نقاط قوت برنامه‌های اجر شده در خصوص مقابله با ویروس کرونا در استان را را تهیه کنند تا برای آینده تجربه شود.

 

بی نیاز یادآور شد: کاهش مشکلات روحی و روانی ناشی از شیوع ویروس کرونا با کمک رسانه‌ها از دیگر مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در خصوص مشکلات اصحاب رسانه هم گفت: با شرایط ایجاد شده و تعطیلی برخی مطبوعات بخش زیادی از فعالان رسانه در نشریات و خبرگزاری‌ها دچار مشکلات جدی شده اند که در کنار رسیدگی به معیشت سایر گروه‌ها مانند رانندگان باید به این افراد نیز کمک کرد.